POLIGON RODZICA NASTOLATKA
Spotkania dla rodziców i opiekunów dorastającej młodzieży

Gabinet psychoterapii WIĘŹ zaprasza rodziców i opiekunów na spotkania związane ze specyfiką dojrzewania ich dzieci.


Zapraszamy do udziału w „Poligonie rodzica nastolatka" - cyklu spotkań dla rodzicówi opiekunów nastolatków. W trakcie naszych spotkań - w formie ćwiczeń, dyskusji, mini-wykładu, symulacji - w zaufanej atmosferze porozmawiamy o tym co nas jako rodziców boli, zbierzemy pomysły na sprawdzone rozwiązania, poznamy kreatywne sposoby radzenia sobie z konfliktami i uzyskamy plan działania krok po kroku w mądrym postępowaniu z nastolatkiem w rodzinie.


HARMONOGRAM SPOTKAŃ [wkrótce wiecej szczegółów]:

Temat:wkrótce

Termin:

Warsztat prowadzi:

Zapisy:

Temat:wkrótce

Termin:

Warsztat prowadzi:

Zapisy:

Temat:wkrótce

Termin:

Warsztat prowadzi:

Zapisy:

Temat:wkrótce

Termin:

Warsztat prowadzi:

Zapisy:

Warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest przelanie kwoty 40 zł najpóźniej na 5 dni przez spotkaniem na konto. Można zapisać się na wszystkie moduły lub tylko na wybrane. Pierwszeństwo mają osoby które zapiszą się na cały cykl. Prosimy o wypełnienie formularza i odesłanie na e-mail psychoterapiajaworzno(at)gmail.com. W wypadku nieobecności na warsztacie wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.

FORMULARZ MOŻNA POBRAĆ WKRÓTCE TUTAJ

Warunkiem odbycia się modułu jest uczestnictwo minimum 4 osób. W przypadku odwołania warsztatu z powodów organizacyjnych, organizator przeprowadzi szkolenie w innym wskazanym terminie lub zwróci cały koszt osobie wpłacającej. 

Powrót do aktualnej oferty