Szanowni Państwo!

    Z uwagi na obecną sytuacje epidemiczną informujemy, że kontynuujemy naszą pracę poprzez kontakt za pomocą środków teleinformatycznych tj. online (taka forma jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Sekcję Psychoterapii przy Polskim Towarzystwie Psychologicznym).Jest to rozwiązanie tymczasowe do czasu możliwości ponownych spotkań bezpośrednich w gabinecie. Będziemy informować na bieząco co do zmiany formuły.

    Zespół WIĘZI


INFORMACJE PRAKTYCZNE DOTYCZĄCE SESJI ONLINE

1) Do przeprowadzania sesji potrzebne są:

-Komputer z zainstalowanym darmowym programem Skype;

-Dostęp do Internetu;

-Kamera internetowa oraz mikrofon;

Jeśli korzystacie Państwo z laptopa, to większość posiada wbudowaną kamerę oraz mikrofon.

Jeśli korzystają Państwo z innych komunikatorów internetowych niż Skype, to również istnieje możliwość wykorzystania ich do przeprowadzania sesji. W takim wypadku proszę o kontakt i podanie nazwy programu.

2) Ważne jest, by pacjent miał mozliwość przebywania w odosobnieniu, by stworzyć warunki skupienia, bezpieczeństwa i dyskrecji. Ważne jest to także w przypadku nastolatków, gdzie po stronie rodziców/opiekunów jest stworzenie takich warunków.

3) Spotkanie trwa tak jak przy kontakcie bezpośrednim (50 minut). Płatność odbywa się poprzez przelew bankowy zgodnie z cennikiem - płatność najpóźniej dzień po sesji. Prosimy o informację o przelewie celem nabicia paragonu. W tytule przelewu prosze podać imie i nazwisko osoby uczestniczacej w sesji.

4)Ważna jest regularność spotkań - stała godzina i dzień, które będa ustalane z terapeutą.